Economics (225 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.20 | 44.40 | 43.60 | 42.80 | 42.00 |
50 (7 total)
- Dimopoulos, Georgina (Balwyn HS Balwyn North)
- Dowd, Thomas (Leongatha SC Leongatha)
- Eglezos, Matthew (Xavier College Kew)
- Harslett, Philip (Ringwood SC Ringwood)
- Mason, Benjamin (Copperfield College Delahey)
- Paas, Michael (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Tan, Andrew (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
49 (4 total)
- Brown, Benjamin (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Gosling, Elizabeth (Rainbow SC Rainbow)
- Kuperholz, Gareth (Bialik College Hawthorn East)
- Shandler, Jonathan (Melbourne HS South Yarra)
48 (5 total)
- Carlin, Rose (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Dixon, Courtney (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Finemore, Sophie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Gould, Hannah (Balwyn HS Balwyn North)
- Wiltshire, Trent (Mentone GS Mentone)
47 (8 total)
- Charles, Joseph (Melbourne HS South Yarra)
- Crouch, William (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Culhane, Mark (Whitefriars College Donvale)
- Gong, Yimeng (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Griffiths, Hugh (Sandringham College Sandringham)
- Lorenzin, Adrian (Marcellin College Bulleen)
- Semmler, Cory (Marcellin College Bulleen)
- Sun, Julia (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
46 (11 total)
- Edwards, Zoe (Toorak College Mount Eliza)
- Ellis, Edward (Carey Baptist GS Kew)
- Gibson, Lachlan (Camberwell GS Canterbury)
- Gilmartin, Julia (Ave Maria College Aberfeldie)
- Harkins, Sarah (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Horan, Claire (Ruyton Girls School Kew)
- Jackson, Adam (Xavier College Kew)
- Jois, Anup (Melbourne HS South Yarra)
- May, Timothy (Ruyton Girls School Kew)
- Revell, Emily (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Staicu, Alexandra (MacRobertson Girls HS Melbourne)
45 (15 total)
- Chen, Jessica (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Curtis, Thomas (Trinity GS Kew)
- Ferguson, Clare (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Gilham, Mark (Eltham HS Eltham)
- Gregoriou, Abraam (Salesian College Chadstone)
- Gregory, Andrew (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Haines, Zac (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Kavourakis, James (Camberwell GS Canterbury)
- Khan, Fayyaz (Camberwell GS Canterbury)
- Middleton, Thomas (Camberwell GS Canterbury)
- Morabito, Chiara (Genazzano FCJ Kew)
- Rammohan, Amrutha (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Rockefeller, Stephanie (The Geelong College Newtown)
- Ward, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Woodard, Luke (Melbourne HS South Yarra)
44 (19 total)
- Allan, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Banks, Steven (Melbourne HS South Yarra)
- Birrell, Peter (Trinity GS Kew)
- Ciopraga, Colin (Melbourne HS South Yarra)
- Dharan, Rajiv (Balwyn HS Balwyn North)
- Dipietro, Lee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Do, Stephen (Melbourne HS South Yarra)
- Hao, Yuan (Camberwell GS Canterbury)
- Hewitt, Nicholas (The Geelong College Newtown)
- Kitchen, Edward (Scotch College Hawthorn)
- Lebransky, Elliot (Trinity GS Kew)
- Macdonald, James (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Manks, Kathryn (The Geelong College Newtown)
- McCarthy, Jessica (Padua College Mornington)
- Sahhar, Julian (Scotch College Hawthorn)
- Suen, Benjamin (Xavier College Kew)
- Tran, Fiona (Taylors College Melbourne)
- Truong, Danny (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Wei, Hui (Balwyn HS Balwyn North)
43 (25 total)
- Babali, Emrah (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Bird, Eric (Melbourne HS South Yarra)
- Buckland, Josh (Balwyn HS Balwyn North)
- Cocks, Andrew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Duke, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Fitzpatrick, William (Carey Baptist GS Kew)
- Haines, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Houhoulas, George (Salesian College Chadstone)
- Ibrahim, Hisham (Geelong GS Corio)
- Johnstone, Scott (Balwyn HS Balwyn North)
- Kaplan, Nathan (Brighton GS Brighton)
- Klejn, Philip (Scotch College Hawthorn)
- Lew, Hannah (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Liau, Charlene (Presentation College Windsor)
- Mallalue, Phillip (The Peninsula School Mount Eliza)
- Markham, David (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Mendeleil, Gleb (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Nolan, Andrew (Xavier College Kew)
- Parolin, Megan (Sunbury College Sunbury)
- Peoples, Benjamin (Xavier College Kew)
- Simmonds, Phoebe (The Geelong College Newtown)
- Solomidis, Faye (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Tan, Danny (Scotch College Hawthorn)
- Walter, James (Whitefriars College Donvale)
- Wu, Michael (Camberwell GS Canterbury)
42 (35 total)
- Anderson, Simon (Eltham College Of Education Research)
- Arnolda, Julian (Haileybury College Keysborough)
- Bogli, Simon (Melbourne HS South Yarra)
- Brennan, Stephanie (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Burnett, Andrew (Geelong GS Corio)
- Calley, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Cambria, Alexander (St Michaels GS St Kilda)
- Chew, Chingnee (Balwyn HS Balwyn North)
- Coates, Tracey (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Frame, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Gibbs, Anthony (Whitefriars College Donvale)
- Goodman, Charlie (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Gordon, Sarah (Ruyton Girls School Kew)
- Hamilton, Matthew (Melbourne HS South Yarra)
- Hobson, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- James, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Kam, Chinseng (Taylors College Melbourne)
- Lee, Calvin (Balwyn HS Balwyn North)
- Leith, Robert (Brentwood SC Glen Waverley)
- Li, Cathy (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Lloyd, James (Trinity GS Kew)
- Mak, Nigel (Southwood Boys GS - Tintern Ringwood)
- Mulvaney, Timothy (Camberwell GS Canterbury)
- Nieuwkerk, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Palmer, Daniel (Xavier College Kew)
- Polas, Daniel (Salesian College Chadstone)
- Schomburgk, Jonathan (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Siriwardena, Chathurika (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Swinburne, James (Scotch College Hawthorn)
- Tan, Sarah (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Tan, Zhihua (Balwyn HS Balwyn North)
- Trovato, Paul (Xavier College Kew)
- Turner, Erin (Diamond Valley College Diamond Creek)
- Young, Kyle (Melbourne HS South Yarra)
- Zhang, Mo (Balwyn HS Balwyn North)
41 (43 total)
- Ahmad, Sheliza (Taylors College Melbourne)
- Alivanoglou, Stephanie (Siena College Camberwell)
- Amos, Thomas (Camberwell GS Canterbury)
- Bent, Ashley (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Blakey, Amanda (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Buis, Edward (St Kevins College Toorak)
- Carne, Hannah (Siena College Camberwell)
- Chen, Mengsha (Balwyn HS Balwyn North)
- Cimino, Michael (Mazenod College Mulgrave)
- Coghlan, Stephen (St Patricks College Ballarat)
- Crispino, Roberto (Mazenod College Mulgrave)
- Ferguson, Katy (Maryborough Regional College Maryborough)
- Frankel, David (Bialik College Hawthorn East)
- Gearon, James (St Kevins College Toorak)
- Godavarthy, Karthik (Balwyn HS Balwyn North)
- Gunaratnam, Shane (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Hill, Christopher (Wanganui Park SC Shepparton)
- Jackson, Emily (Warragul Regional College Warragul)
- Kelly, Rhys (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Kemp, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Kintoko, Andy (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lucas, Cameron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Luddu, Deepak (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mahendran, Avinash (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- McCarthy, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Miller, Matthew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mugavin, Kate (Balwyn HS Balwyn North)
- Nguyen, Vinh (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Ong, Anne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- OShaughnessy, Michael (Xavier College Kew)
- Parisi, Elise (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Rana, Daniel (De La Salle College Malvern)
- Rees, Jeremy (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Robinson, Jeremy (Maryborough Regional College Maryborough)
- Santhakumar, Shivani (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Saunders, Sophie (Toorak College Mount Eliza)
- Schodde, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Seixas, Savannah (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Shaddick, Timothy (Mentone GS Mentone)
- Squire, Christopher (St Patricks College Ballarat)
- Teo, Benjamin (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Vinsonbromberger, Katie (Bialik College Hawthorn East)
- Warren, Elliott (Glen Waverley SC Glen Waverley)
40 (53 total)
- Alexander, Xenia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Beaumont, Mark (Ballarat HS Ballarat)
- Blakeley, Donna (Wesley College Melbourne)
- Bostock, Amanda (St Michaels GS St Kilda)
- Buczek, Arkadiusz (Mazenod College Mulgrave)
- Chesson, Laura (The Geelong College Newtown)
- Chong, Wingyan (Balwyn HS Balwyn North)
- Deng, John (Camberwell GS Canterbury)
- Deschepper, Julian (Scotch College Hawthorn)
- Dunne, Daniel (St Patricks College Ballarat)
- Ervin, Daniel (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Gosstray, Melissa (Patterson River SC Carrum)
- Handasyde, Christopher (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Harten, Hamish (The Geelong College Newtown)
- Hickman, Timothy (Scotch College Hawthorn)
- Hildebrandt, Nicholas (Scotch College Hawthorn)
- Howard, Dylan (Sunbury College Sunbury)
- Istratoaie, Marcel (Lyndale SC Dandenong North)
- Jayasingha, Shevan (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Johnston, Larina (St Catherines School Toorak)
- Keating, Eloise (Catholic College Wodonga)
- Kim, Joseph (Balwyn HS Balwyn North)
- Korda, Ryan (Xavier College Kew)
- Lai, Jessica (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Li, Rui (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Lian, Zhiguang (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Loizou, Adam (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Loriot, Sarahjane (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Maslaris, Andrew (Eltham HS Eltham)
- McGinniskin, Amy (Maryborough Regional College Maryborough)
- McNamara, Jack (Xavier College Kew)
- Medica, Elise (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Mutton, Peter (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Myers, Patrick (Xavier College Kew)
- Newbold, Charlotte (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Nicol, Catherine (Ringwood SC Ringwood)
- Paynter, Timothy (Eumemmerring College Hallam)
- Pellegrini, Antony (Marcellin College Bulleen)
- Power, Cameron (Whitefriars College Donvale)
- Qiu, Lian (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Rae, Hayley (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Sherrell, Henry (Eltham HS Eltham)
- Spittal, Andrew (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Stewart, Michael (Balwyn HS Balwyn North)
- Sum, Jonathan (Scotch College Hawthorn)
- Tran, Robert (Copperfield College Delahey)
- Trigona, Anthony (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Welsh, David (Camberwell GS Canterbury)
- Welsh, Laura (The Peninsula School Mount Eliza)
- White, Lachlan (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Wilcox, Rhett (Beaconhills College Pakenham)
- Yan, Yuentung (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Yemame, Henoke (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)